Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Mit tegyek? Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn illetve keddi nap feléről ellógtam. Anya és apa megtudta. (Már ebben a tanévben 2x hiányoztam betegség miatt) most pedig másodszorra hányok (előző kb 1 hónapja volt). Nem tudom,hogy anya elhiszi e,félek h azt hiszi h kamuzok. Mit tegyek sos? Lehet van lázam is,nem vagyok a toppon. Apa ma 2x3x is rákérdezett h jol vagyok e,nem e beteg leszek. Mi legyen?
2017. nov. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot és mondd meg, hogy komoly a gond. Ígérd meg, hogy többet nem teszel ilyet és ha kell megmutatod a hányást. Persze erre nem fog sor kerülni ha megértők a szülők. Feküdj, max tvz, hogy lássák, hogy baj van. Menjetek el orvoshoz. Egyébként biztos észreveszik, ha nem mondod akkor is.
2017. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy :) most tenyleg nem logni szeretnek, csak nem akarok rossz helyzetbe kerulni a suliba,hogy ott hanyok/hasmenes jon ram. Mindenképp bocsanatot kell kernem
2017. nov. 13. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulj meg hamar! Remélem otthon maradhattál.
2017. nov. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:) megertoek voltak a szuleim,egy pillanatig ketelkedtek csak
2017. nov. 14. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!