Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek annak a lánynak...

Mit vegyek annak a lánynak ajándékba karácsonykor akivel utáljuk egymást már a kezdetek ota? Őt huztam ki karácsonyi huzáskor osztály karácsonyra

Figyelt kérdés
Karácsonyi huzáskor olyan lány nevét huztam ki az osztálybol akit utálok nagyon és ő is engem (de ez igaz az egész családjára, anyja a biosz tanárom és mindent megtesz h megbukjak) lány meg szimplán csak tönkre akar engem tenni, h ne leheesenek barátaim mivel mindenkit elllenem fordit. Mit vegyek neki ajándékba? 17 éves
2008. nov. 9. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívás:( Nem tudom miért ilyen szemét veled, de jó lenne megtudni! Amúgy neked ő ezen kívül szimpi? Mert akkor megbeszélhetnéte, hogy ne legyen veled ilyen! Akkor esetleg vehetnél olyan ajándékot ami arra utal, hogy nem szeretnéd, hogy ilyen kapcsolatban legyetek egymással. Ha meg nem érdekel, akkor simán vegyél neki egy szép tollat, vagy gyertyatartót vagy ilyesmi semlegeset! Esetleg képkeret...valamilyen sima nyaklánc vagy karkötő, szép füzet.
2008. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Talán ez egy jó lehetőség, hogy rendeződjön a viszonyotok. Szerintem lepd meg nagyon...amikor meglátja, hogy közelítesz felé az ajándékoddal, akkor azonnal azt fogja gondolni, hogy valami nagyon béna ajándékot adsz neki, hiszen nem túl jó a viszonyotok. De te valami jó ajándékot adj neki, amelyen majd meglepődik, mivel nagyon nem erre számított.

Mivel karácsonyi ajándékról van szó, akár csinálhatsz neki valamilyen kis fadíszt, amely személyessé teszi az ajándékot, és persze rakd tele jobbnál jobb csokikkal, amelyet a többség szeret.

Én ezt tenném a helyedben.

Petranova

2008. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ugy volt hogy áltlaános iskolába az anyja tnaitotta a bioszt nekem, de az anyja mindent megprobált tenii h megbukhassak pedig hibátlanra irtam a dogákat akkor is 1-est adott. osztályfőnők mentett át engem mindig. végre elvégeztem az áltlaánost. jött a közép suli aztán 10.-be váltottam sulit ahova jár a lánya, és osztálytársak lettünk. de a lányával még látásbol se ismertük egymást. de ő már akkro utált engem amikor még nem kerültem át csak lehetett tudni h 1-2 napon belül jövök ő már akkro kezdett el pletykákat árasztani rolam.(nem győztem cáfolni mindent az első napon) egyszerüen nem tudom mi a baja (de sajna elég befolyásos személy az osztályban sokan szeretik sok barátnője van... ) csak velem ilyen köcsög.(anyja usztiotta rám valszeg) és most ezt a csajt huztam ki h neki vegyek ajándékot osztáylajándékozáskor karáécsonykor.
2008. nov. 9. 13:52
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek Petranovával. Bár, lehet azt fogja hinni, h nyalizol Neki, hogy elfogadjon a " többség " az osztályban. Az anyja amugy miért utál? Beszólogattál Neki? Vagy mi baja van veled? Olyan nincs, h csak úgy...

Szerintem próbálj a csajjal beszélni, ha egyedül van.. de ne szünetben meg suliban... mert annak nem lesz értelme. Hanem ha tudod hol lakik menj le hozzá, kedvesen stb.. és hátha kibékültök. Nem valami jó együtt tölteni így a suliidőket.

2008. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
bátyám szolt be neki vmit amikor még őt tanitotta, rajtam vezette le a bosszut
2008. nov. 9. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél neki audio cd-t amit szeret, vagy írj egyet, (mindegy) és karcold bele hogy boldog karácsonyt. Azt úgyis csak otthon veszi észre. Vagy vegyél neki olyasmit ami nagyon távol áll tőle.
2008. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Seprűt!


De tényleg meg kellene próbálni tisztázni vele. Jobb lenne.

2008. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

mi azt csináltuk gimiben ilyen esetben, hogy elcseréltük a nevet valakivel, akit bírtunk.

ha ez nem kivitelezhető, tényleg az a legjobb megoldás, hogy lenyűgözöd valami különleges ajándékkal - bár ezek az emberek mindenbe belekötnek, és ha még gazdagság is párosul mindezzel, semminek sem tudnak örülni.

2008. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne lelkizzel ezen! Ne vegyel banto dolgot, nem erdemes! Vegyel neki konyvet, es egy-ket szaloncukrot!
2008. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Valami nagyon semleges ajándékot vegyél, aminél nem fontos, hogy milyen az ajándékozott ízlése, valami egyszerűt.

Ugyanis:

- ha nagyon lenyűgözni akarod, azt hiheti (és hitetheti el másokkal - végülis ő volt ott előbb), hogy "nyalizni" akarsz, az semmiképp nem vet rád jó fényt, ha "pedálgépnek" tartanak

- ha nagyon béna, sértő ajándékot veszel neki, akkor meg azért fog cseszegetni, mert "kimutatod a fogad fehérjét", tehát kötekedésnek számít


Valami olyat vegyél, ami egyszerű, és bárkinek adható, függetlenül attól, mennyire kedveled, a könyv nem jó, mert ízlésfüggő, ha csinálsz valamit kézzel, azt nem mindenki értékeli, szobadísznek való kis nippet a süllyesztőbe dobja, ha olyantól kapja, akit utál, ugyanez a helyzet a bizsukkal is. Vehetsz neki egy dobozos édességet, ami a mi időnkben nagy divat volt semleges ajándék, az a mécsesházikó, szerintem idén is lesznek ilyenek, esetleg egy ilyet is lehet, karácsony után oda teszi, ahova akarja, meg egy egyszerű kinyitható képeslapot, amibe írsz pár sort. Esetleg valami használati tárgy se rossz, határidőnapló, toll.


Ha lehet, cseréld el valakivel, ha nem lehet, akkor a fentieket ajánlom.

2008. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!