Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet valahogy oldani,...

Meg lehet valahogy oldani, hogy a posta ne hozza ki a csomagjaimat/leveleimet?

Figyelt kérdés

Magyarázom miért:

A postás 11 körül szokott jönni. Én délután négyig dolgozom. Nem is olyan régen rendeltem valamit külföldről, még csak nem is csomag volt, hanem egy bélelt boríték. Szóval, elviekben azt nekem alá kellett volna írnom, hogy átvettem, vagy be kellett volna tennie egy értesítőt. Ehelyett a postás begyűrte, nem is akárhogy, hanem széttaposta, hogy beleférjen a postaládába. A termék, amit rendeltem megsérült. Szerencsére az eladó hajlandó volt visszafizetni a pénzemet. Most ismét rendelnem kellett, félek, hogy most is így járok. Szóval, jelenleg nem érdekel, ha plusz pénzt kell fizetnem a csomagom biztonságáért.



#posta #pénz kártérítés
2017. nov. 28. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendeld postán maradóként, ebben az esetben levelezési címként a saját nevedet és az általad kiválasztott postahivatal pontos nevét és irányítószámát kell megadnod. Viszont így nem fogsz értesítést kapni, hogy megjött a csomagod, érdeklődnöd kell a postán. Vagy bérelj postafiókot és minden küldeményhez a postafiók számát add meg címként.
2017. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ment a zöld.

Sajnos egyik megoldás sem jó, tekintve, hogy már megrendeltem a csomagot, de legközelebbre már valamelyiket alkalmazni fogom.

Holnap bemegyek a postára, és megkérdezem, hogy van-e valamilyen megoldás.

2017. nov. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!