Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, és úgy tűnik...

Magányos vagyok, és úgy tűnik belebetegszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagy problémám. A baj az, hogy magányos vagyok.Ez nem tűnik nagy tragédiának, viszont beteggé tesz engem. Legyengít, és egyre jobban érzem magam rosszul. Sajnos hátbaszúrtak a barátaim, és a barátnőm, akit szerettem, megcsalt, és elhagyott. Ez egy rövid időn belül történt. Azóta van mindez. Egyre jobban belebetegszem ebbe, de nem akarok meghalni. Sajnos a családomban is elég sok zűrzavar van, így rájuk nem nagyon lehet támaszkodni. Szeretnék élni, de nem így.

2017. nov. 28. 18:06
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18
2017. nov. 28. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Foglald el, kösd le magad!

Biztosan van, ami érdekel, foglalkozz azzal.

Így 'magányos'-ból 'egyedülálló'-válsz.

2017. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Imádom a labdarúgást. Művelni, és nézni is, de leginkább játszani. Amióta mindez megtörtént, néha rá tudom venni magam, hogy lemenjek játszani, de akkor is csak egyedül vagyok. Ha meg esetleg nézem a focit, akkor meg már függő vagyok a szüleim szemében, hogy állandóan csak a foci. Mondjuk a második ponttal nincs nagy baj, mert akárhányszor mondják mindezt, én akkor is szeretni fogom a focit. Az első ponttal van a gond
2017. nov. 28. 18:39
 5/5 anonim válasza:
Beszélgesd a fallal :D
2017. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!