Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek lustaság ellen? :...

Mit tegyek lustaság ellen? : ) ) ) )

Figyelt kérdés

Persze másokat is idegesit. De már engem is ....nincs élet erőm. (Lehet a bulimia miatt is??)

Mit tegyek Ellenneeee???????


2017. nov. 29. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Járattasd meg a lábad mindennap.
2017. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Iskolába járok, délután templomba
2017. nov. 29. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, Cocaini hydrochloridum nevű gyógyszerrel kezelhető a lustaság-szindróma.
2017. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gyógyultam ki belőle, hogy mindennap csináltam valamit. A jutalom a lustálkodás volt :D


Körbe jártam a szobámat, a lakást, és egy papírra felírtam, hogy mit kell csinálnom, melléjük egy rublikát rajzoltam. Pld:

Porszívózás []

Mosogatás []

Portörlés []

Ruha hajtogatás []


Először azt választottam, ami a legrövidebb ideig tart. Ez nálunk a porszívózás. Gyorsan megcsináltam, majd visszafeküdtem. Másnak mosogattam, harmadnak budit sikáltak, negyedik nap megint én mosogattam, este pedig sorozat nézés közben összehajtogattam a ruháimat. Mindennap egyre több dologhoz lett kedvem, elkezdtem jobban érezni magam úgy, hogy teszek a környezetemért és magamért is.


Az első hónap szenvedés volt, de szépen hozzászoktam. Engem akármilyen kínos is, de motivált kezdetben az is, hogy színes filctollakkal írtam fel a tennivalókat, és kiszíneztem a rublikákat, meg rajzoltam a tevékenységek mellé is valamit. Mint valami kisgyerek, vártam, hohy beteljen mindegyik :))

2017. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszönöm 😄😄😄
2017. nov. 29. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát csinálj valamit!
2017. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! :D


Nézd, találtam ilyen táblázatokat is, szerintem tök jópofák:


[link]


[link]



#4

2017. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!