Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek lustaság és...

Mit tehetek lustaság és halogatás ellen? Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, utóbbi 2-3 évben egyszerűen unok mindent , dolgozom amit unok ,otthon is alig foglalom le magam,másból nem áll az életem, egyetlen dolog ami boldogít jelenleg ha haverokkal elmegyek bulizni. Félek hogy ilyen semmittevőként élem le fiatalkorom ,Mindent amit kitűzök célt magam elé azt is halogatom.Hogy tudnék megváltozni? Esetleg valami nő kéne az életembe?

2014. dec. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Mások embertől várod a változást, akkor az bukta. Hiszen a másik nem tud megváltoztatni.

Elképzelem, hogy a gyereknevelésnél, felkelsz éjszaka, pelenkázol, megeteted, lefürdetett, karácsonyi sütés fűzésnél segítesz, olyan rabszolga lenne melletted egy nő...

2014. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nő arra való, hogy téged tegyen boldoggá? Ez nem kapcsolat, fogalmad sincs arról mi az. Saját magadat kellene megnevelni.
2014. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Vagy fel kéne már nőni.
2014. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgygondoltam, lefoglalnám magam vele,vele foglalkoznék és lenne emiatt motivációm hogy változtassak magamon.
2014. dec. 23. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyérted, neki megszűnne az önállósága.
2014. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell támadni a kérdezőt, semmi rosszat nem tett!

A változást csak te tudod előidézni, mélyen magadba kell nézned. Én is ezt tettem, kb 2-3 napig tartott míg elgondolkodtam az életem felett, és aztán egyszer csak beugrott, hogy mi az én feladatom. Az egésznek a lényege a pozitív gondolkodás. Van pár film, könyv amit tudok ajánlani ha érdekel. Képes megváltoztatni, én vagyok az élő példa rá. :) Igaz még csak 18 vagyok, de kezdem tisztán látni a világot, és a feladatomat.

Igazából azt tudom tanácsolni, hogy keress valami hobbit. Én péládul edzéssel töltöm a szabadidőmet, futok, sportolok. De ez mellett kiélem magam olvasásban és tanulásban is rendesen. Persze az iskolai anyag nem igazán foglalkoztat csak az amire később szükségem lesz. Azokat nagyon komolyan veszem.

2014. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2014. dec. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!