Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Kihagytam egy programo...

S. O. S Kihagytam egy programot, amire nem volt kedvem elmenni. Mit mondjak ha kérdezi az illető, hogy miért nem mentem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy elhívott egy fiú moziba,aki nekem csak egy barátom,de neki tetszem.Elfogadtam a meghívást,mert barátinak tekintettem a programot,de később kiderült,hogy oda meg vissza van értem a srác,és mindenkinek rólam áradozik.Ezek után nagyon kellemetlenül éreztem magam,és eldöntöttem,hogy nem megyek el vele.De erről neki nem szóltam,és mindjárt találkoznunk kéne,de én nem akarok menni emiatt.Szerintem ez nagyon kínos lenne,az utolsó pillanatban lemondani pedig bunkóság.De még rosszabb ha utólag mondom el neki,hogy miért hagytam cserben.Mit tegyek?Igazán tanácstalan vagyok.Kéne egy bomba biztos kifogás,mondjuk,hogy nem engedtek el vamai fontos miatt,amit én is későn tudtam meg,vagy elájultam..Ha valaki szeretne azzal jönni,hogy mennyire rossz ember vagyok,mert hazudni akarok ,az tegye kezére a szívét,és mondja hogy még sosem Hazudott,hogy kimentse magát valamiből.Kérlek segítsetek!

2017. dec. 2. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Hoppá elírásokért bocsánat.Szívére a kezét*.Nagyon kapkodtam.
2017. dec. 2. 15:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne tartsd őt bizonytalanságban vagy tévhitben. Ha nem tetszik akkor mondd meg hogy te csak barátként tekintesz rá, de ne vedd már hülyére hogy egy szó nélkül váratod a mozinál.


Mielőtt mindenkit egy kalap alá veszel: én mindig megmondtam mindenkinek már a meghívásnál hogy nem fogok vagy akarok elmenni, mert a legegyenesebb út a legtisztább és legegyszerűbb mindenkinek. Valamennyi sértődés mindig lesz, de ha hazudsz az előbb-utóbb kiderül, és még kellemetlenebb lesz.

2017. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz kamuzni? Elmész, megnézitek a filmet...film előtt vagy után elmondod neki, hogy azt hallottad hogy bejössz neki és mindenkinek áradozik rólad, de te nem szeretnél tőle többet mint barátság...esetleg ráírsz vagy felhívod, hogy mi van...tirpákság szó nélkül faképnél hagyni..vagy ha mindeképp kamuzni akarsz, mondd azt, hogy a szüleid nem engednek el, mert muszáj velük menned a....../idegondolod, hogy hová/ vagy büntetéstben vagy, mert rossz jegyet kaptál...nem nagyon tudok erre mit írni jobb szeretem az egyenes beszédet🤔
2017. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!