Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy megy az idegen...

Kinek hogy megy az idegen nyelv tanulás és miből? Van valakinek valami jó technikája nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 17:19
 1/2 anonim válasza:
Nekem az angol tanárom szörnyen tanított, éveken keresztül annyiból állt az óra, hogy kiosztott lapokat nekünk, ő pedig telefonozott. Mondanom se kell semmit se tudtunk. Aztán találtam egy sorozatot, de csak felirattal volt fent, így kénytelen voltam azzal nézni. Később mindent csak felirattal néztem. És egyszer csak észrevettem, hogy értek szavakat, mondatokat amikről fogalmam se volt, hogy mi. Szóval én elég nagy szókincsre tettem szert a sorozatoknak hála. Aztán jött egy új tanár aki csak rátett ezzel egy lapátra :)
2017. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lapáttal*
2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!