Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy működik az...

Szerintetek hogy működik az élet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy az igazán jó és jelentőséggel bíró dolgok maguktól jöttek az életembe, nem foglalkoztam vele különösebben, hogy megtörténjenek. Ha valamit nagyon akartam, akkor az biztos nem sikerült. Ebből levontam a következtetést, hogy ne akarjak semmit, ha jön akkor jó, ha nagyon akarom akkor úgyis csak eltaszítom magamtól.. Más is így van vele..? Vagy én gondolom furán?
2017. dec. 8. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez legjobban a társkeresésre igaz, amit leírtál:D Ha nem küzdesz a céljaidért nem valószínű hogy hipp-hopp ideális életed lesz ugyanis a Jó Istenke csak akkor segít rajtad, ha magadon segítesz ergó,csak magadra számíthatsz. Párkapcsolatok terén valóban nem jó erőletetni a dolgot, de azért kell kezdeményezni is...
2017. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én pont párkapcsolat terén nem vagyok szerencsés, főleg munkában mutatkozik meg pl. Volt olyan, hogy felmondtam úgy a munkahelyemen, hogy nem volt másik, még csak 21 éves voltam, nem törődtem vele.. Aztán teljesen véletlen megkeresett egy ismerős, és életem legjobb 8 éve következett, imádtam azt a munkahelyet.. Ilyesmire gondolok.
2017. dec. 8. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!