Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valaki kiszáll a testéből?

Figyelt kérdés
De nem úgy, mint a haláleseteknél. Hanem úgy, mintha kívülről látná magát. Olyan mintha ő nem is ő lenne. Ez csak egy rövid időre történik meg. E rövid idő alatt úgy tűnik mintha bármit csinálhatna, mert nem is önmaga és úgy tűnik mintha másik ember lenne. Ezért nagyon kell koncentrálni, hogy semmi olyat ne tegyen amit később megbánna.

#test #kiszállás #kiszállás a testéből
2017. dec. 9. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Exöszájzbúk Ferike
2017. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Ennek megvan az orvosi háttere.

2017. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anni89 válasza:
Hát ez velem megtörtént nem aludtam csak olvastam mikor egyszerűen letettem a könyvem és a plafont néztem annyira nyitott voltam mintha nem is tudom szavakban ejteni komoly !8 hónapos terhes voltam a lányommal mikor történt és hirtelen maggal néztem szenben hogy nézem a plafont de nem nagyon érdekelt az érzés leírhatatlan volt nem voltak érzéseim sem félelmem elsőnek a konyhában láttam mit tesznek a többiek mit beszéltek de ami még furcsább volt ott találtam magam a tetőn aztán a bolt előtt és csak szabadságot leírhatatlan békét éreztem . De ez kg 10 percig volt így aztán visszatértem elég zavartan aztán elmondtam mindenkinek mit láttam hallottam még voltam döbbenve és ők is hiszen pontosan le írtam mi történt pedig ott sem voltam miről beszéltek ettek ijesmi.
2018. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!