Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm erőlteti a...

Legjobb barátnőm erőlteti a többi barátnőjével is jobban legyek, de ők meg féltékenyek rám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nos legjobb bnőmnek esküvője lesz. Aztán sokat beszéltünk lánybúcsúról is,meg az új barátnőiről is. Barátnőm mondja legyek jóban a többi barátnőjével is,hogy együtt járjunk bulizni stb.


Viszont azt vettem észre,hogy féltékenyek rám.


Sose tudtam egy barátnőjével sem jóban lenni,mert bnőm előtt teszik a jót,kedveset aztán persze mindig kiderül,hogy eléggé féltékenyek.


Pedig sosem sajátítottam ki,mindig nyitott voltam az ő barátnői felé,próbáltam őket megismerni. De egyszerűen képtelenség.


Mondtam barátnőmnek, de szerinte csak azért mondom,mert nem akarok velük jóban lenni.

Ez onnan adódhat,hogy barátságunk elején eléggé félénk vissza húzódó voltam és nem szerettem ha sok emberrel voltam. De persze változtam és már egy jó ideje benne vagyok abban,hogy többen menjünk bulizni stb.

Viszont így,hogy tudom pokolian féltékenyek rám, így tök gáz.


Pl egy kirívó eset,hogy szülinapom volt,de beteg voltam, így nem tudtam menni sehová. Vmi nagy bulit lemondott bnőm,csak azért,hogy feljöjjön szülinapomkor és együtt legyünk. Akkor ott eléggé elmérgesedett a helyzet.


Több mint 4 éve legjobb barátnők vagyunk, sok mindenen átmentünk együtt, mindig egymásnak első számban fontosak leszünk.

Szerintem erre féltékenyek,hogy bnőm velük nincs ennyire szoros barátságban,mint velem.


Viszont nem gondolom,hogy ennek tudatában,nekem jó pofiznom kéne,mert amit nem tudok az a színészkedni.


2017. dec. 2. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd a többieket a fenébe. Kinek van erre energiája, hogy mások hülyeségével foglalkozzon.... Nem is találkoznék velük, csak a feszkó megy folyton, annak mi értelme.
2017. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!