Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap veszeketem a paromal...

Tegnap veszeketem a paromal nagyon, azt monta 7honap utan hagyam beken es melle meg is uzente, es le tiltot ahonet csak lehetett. Szerintetek ki bekulhet meg velem vagy felejcsem el?

Figyelt kérdés
Ossze vesztem arrol,hogy 7honap alatt meg volt az eljegyzes es babat akart de en meg nem tartottam jo otletnek mert meg nem laktunk egyutt es stb.dolgok...
2017. dec. 17. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmikeppen se.
2017. dec. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Elnézve a helyesírásodat nem csoda, hogy letiltott...
2017. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze, feltétlen szülj vagy 5 gyereket neki, hisz láthatóan értelmes emberek vagytok, kijártatok minden iskolát, van stabil egzisztenciális és érzelmi háttér, és nyilván nem egy putriban laksz hetedmagaddal. Szóval hajrá, jöhetnek a babák, majd az állam meg az intézetek felnevelik, hogy még több olyan értékes ember legyen, mint ti.
2017. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 minden szavaval egyet kell hogy ertsek. tragedia, hogy allitolag felnott, iskolat vegzett emberek keptelenek megukat kifejezni, keptelenek ertelmes mondatokban megfogalmazni a mondandojukat, minden 2. leirt szoban hibat ejtenek... aztan megy a vernyakolas, hogy jaaaaaj, csak segedmunkara vesznek fel, jaaaaak, ha' keves a minimalber...
2017. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!