Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Küzdjek érte vagy felejcsem el?

Küzdjek érte vagy felejcsem el?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác csak barátnője van és ráadásul az egyik legjobb barátnőm.. tök jóba vagyok mind a kettőjükkel még eggyütt is voltunk nyaralni az barátnőmmékkel és a családjával.. én a családommal voltam de sajnos nem tudtam lemenni a strandra mert megjött.. ezért én a kempingben maradtam és addig olvasgattam.. és akkor odajött hozzám a srác és megkérdezte hogy nem megyek át hozzájuk beszélgetni és én beleegyeztem...mikor oda mentem a barátnőm nem is tudta hogy át hívottmég meg is llepődött nem azon hogy átmentem hanem azon hogy az ő barátja hívott át.....

Nem tudom mennyire szerethetik egymást mert egész nyaraláson úgy is mondhatnánk hogy "csicskáztatta" a barátnőm a barátját(tudni kell a barátnőmről hogy nagyon lusta..)...és ha valami nem tetszik a barátnőmnek akkor meg bevágja a durcit... és azt láttam a barátja fején hogy ez néha már idegesíti... annyira sajnálom a srácot.. sokszor nézet rám a nyaraláson de nem tudom ez mit is jelenthet...nekem nagyon bejön de nem tudom mi csináljak.. nem akarom elvenni másnak a barátját de egyszerűen szerelmes vagyok és nem tudok micsinálni az érzéseimmel...

Kérlek segítsetek küzdjek érte? akkor hogyan?

vagy felecsem el?

(bocsi hogy hosszú lett)


L



#szerelem #barátság #küzdjek érte vagy felecsem el?
2014. aug. 9. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha igy folytatódik ugyis elfogja a csaj érni a fiu tűréshatárát szóval várj és előbb utóbb vége lesz a kapcsolatuknak
2014. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Felejcsem (!!!),legalább annyira mint a magyar nyelvtant.Atyaég.
2014. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ne pasiz, hanem inkább tanulj meg helyesen írni! Az nem felejcsem, meg felecsem, hanem felejtsem.
2014. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 válaszolónak köszönöm a válaszát:)

Amúgy mobilról vagyok biztos véletlenül félre nyomtam...

2014. aug. 9. 14:32
 5/6 anonim válasza:

"Biztos véletlenül félrenyomtam".:DDD

Mobilon is ugyanúgy le lehet írni, hogy felejtsem meg felejcsem, nem lehet félrenyomni drága, max. tudatosan.;)

Elmondom az én véleményemet.

Azzal kezdted, hogy nem mentél le a strandra, mert megjött, hanem olvasgattál. De ha olvasol, akkor nem kéne bő szókincsednek és megfelelő helyesírásodnak lennie? Tudom, hogy ez most kötözködés volt, de mondom is tovább.

Felejtsd el. Semmi közöd nincsen a másik kapcsolatához, még akkor sem, ha szerelmes vagy, és azt látod, hogy idegesíti a fiút a barátnője. Ismétlem, semmi közöd nincsen hozzá. Majd ezt ők megoldják. A második, hogy nagyon csúnya dolog beleszeretni a barátnőd barátjába. Igen, tudom, hogy az érzésekről nem te tehetsz, de ellenkező esetben te mit csinálnál? Ha a barátnőd szeretne bele a te barátodba? Kígyót békát rákiabálnál, mi? Keress magadnak egy olyan fiút, aki elérhető, szingli, nincsen barátnője, vagy ha van is, akkor a csaj ne a te ismerősöd legyen. De egyáltalán ne nézz ki barátnős pasikat, mert visszakapod a Sorstól, és fájni fog.

Primitív. Te. Te magad olyan primitív vagy... nem tudsz helyesen írni, de pasizni meg tudsz.

Ne küzdj érte, és punktum.

2014. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és a másik, hogy miért kell rögtön bemesélni, hogy azért, mert néha rád nézett, már ő is érez valamit irántad? Ha kiderülne, hogy a barátnőjét szereti, te meg eszébe sem jutottál, akkor már rögtön nem kellene annyira, mi?
2014. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!