Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koreai nyelven vagy Japán...

Koreai nyelven vagy Japán nyelven érdemesebb Tanulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék Japánul vagy Koreaiul tanulni, nagyon szeretem mind a két nyelvet mert szerintem nagyon szép de csak az egyiket szeretném egyenlőre elkezdnei.

A Nyelvtanulás oka hogy nagyon tetszik és szeretném megismerni vagy az egyik vagy a másik ország kultúráját.. Abban tudnátok segíteni hogy a nyelvben/kultúrában írtok előnyöket (miért lenne érdemesebb ezt vagy azt tanulni) és hátrányokat (miért ne)? Talán az lenne a legnagyobb segítség hogy dönthessek :)



2017. dec. 17. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Japán sokkal szebb, mint a Koreai. Kultúrájukat nem ismerem.
2017. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen a japánt. Ezen felmérheted azt is, hogy mennyire van készséged, érzéked a keleti nyelvekhez, mert amúgy nem egy bonyolult nyelv, nyelvtanilag nekünk magyaroknak viszonylag teljesen tiszta, hogy mi miért van (van például külön toldaléka a tárgynak, ami ugye nálunk is megvan(+t), ezt pedig egy angolnak jóval nehezebb megérteni, hogy miért kell), de persze időt kell rá fordítani.
2017. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!