Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti hogyan...

Egyetemisták, ti hogyan élitek meg a rossz anyagi helyzeteteket egy olyan közegben, ahol sok embernek nagyon jól megy?

Figyelt kérdés
Már végzős egyetemista vagyok, de állandóan azt érzem, szegény vagyok és sokat nélkülözök a csoporttársaimhoz képest. Budapesten járok egyetemre, és csak azt látom, hogy nagyon sokan évente 1-1,5 hónapot külföldön laknak, nem ritka a saját lakás jó helyen. Az én szüleim is güriznek, nem vagyunk a társadalom aljai, mégse haladunk egyről a kettőre... Nem engedhetem el magam soha még munkahely mellett sem. 4 éve nem voltam külföldön sem... Ti hogy viselitek?

2017. dec. 17. 19:13
 1/1 anonim válasza:
Nehezen és depressziósan, nem tudok okosat mondani. Nem lehet feladni és bízni kell benne hogy előbb-utóbb vége lesz.
2017. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!