Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem vagyok csikis?

Normális, hogy nem vagyok csikis?

Figyelt kérdés

Se talpamon, se hasamon se sehol nem vagyok csikis. Pár éve még a haesamon igen. Engem ez azért zavar, mert szeretem ha csikiznek. Változhatok még? Lehetek újra csikis?

14F



2017. dec. 20. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Lehet tesztelni, hatha csikis vagy, ha kikotoznek es nem ruham keresztul csikiznek, hanem egyenesen a borodon keresztul. En vegig tudnam tesztelni mindenhol, es akk egyszer es mindenkorra kiderulne :D
2017. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A talpán mindenki csikis, ki jobban ki kevésbé. Egyébként kérj meg valakit hogy csikizzen meg. Majd kiderül.
2017. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Elbaszottak vagyunk mind a ketten én se vagyok sehol csikis a talpam se abszolút nem nem vagyunk normálisak és csiklandozás

nélkül szomorúan fogunk meghalni 😂😂😂

2017. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%

Biztos választ nem tudok, de én is a tesztelgetést javasolom.


Olyannal, akivel jóban vagy.


Érdemes kiprónálni finomabb csikizési módszereket, meg intenzívebbeket is.


Lehet elektromos fogkefével is csikizni. :)

Illetve pl. talpon masszázsolajat is ki lehet próbálni, aztán hajkefével vagy az elektromos fogkefével csikizni :)


Illetve még olyasmi lehet, hogy úgy tesztelget valaki, hogy poénkodik, viccekkel akar megnevettetni, és közben megpróbál megcsikizni.


Vagy, valamit ki kéne találni, amivel enyhén meg lehet ijeszteni téged, vagy valamiféle enyhe "szívatással" "fenyegetni".


Ez lehet olyasmi pl., hogy azzal fenyeget egy haver, hogy lefog és bekeni fogkrémmel az orrod, vagy valami ilyesmi marhaságokkal. :)


És valahogy ebben a "fenyegetetti" helyzetben lehetne próbálkozni olyan helyen csikizni téged, ahol legalábbis tudható, hogy érzékeny a bőröd az érintésre.

2018. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sose leszel csikis, de lehet, hogy ez megdől, ha többen, hosszú ideig-es ez a lényeg- csikiznek. A fejben ez megváltozhat, es kiderülhet hogy azért meg lehet nevettetni, mozgatni is talán.
ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy baratnőm ikerpar volt, és az egyik csikis volt a masik nem. A csikist bosszantotta, hogy a párja jól bírja. Az az ötlete támadt tanulás közben, hogy a megtanulandó verset a talpára írja ceruzával. Egy darabig jol olvasta és visszamondta, de a 3. Versszaknál kezdte kapkodni a levegőt es nem tudta visszamondani. Megdölt a rövidtávú jol bírás, kiderült, csak idő kérdése volt nála.
ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!