Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány évesen voltatok...

Ti hány évesen voltatok először szerelmesek? Elmondtátok az illetönek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
5.El.
2017. dec. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen voltam először. 5 évi szerettem a fiút, de nem mondtam el neki, mert tudom, hogy nem tekintett rám "úgy".
2017. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, 20/L vagyok
2017. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
14 évesen hittem azt először, hogy szerelmes vagyok. Úgy igazán szerelmes most 17 évesen lettem először, és az illető tudja is, hogy szeretem.
2017. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

12 évesen az osztály társam fiuba most 23 vagyok tulajdon képpen nagyon szerelmes voltam belé de tényleg azóta olyan durván nem voltam ő neki csak tetszettem de ugy elvarazsolt es osszejottunk aztan otthagyott nyilván nem volt szex meg semmi ma már csak azt veszik kapcsolatnak

Otthagyott az évfolyam társunkért aztán totál káosz nagyon magam alatt voltam nem csak azert hanem egy mindennap lattam oket olelkezni meg ilyenek ketto a fiu utana ugy hogy en semmit se csinaltam nagyon bunko volt ram dobott egy uvegett ha beszelni akartam akkor ignorált majd a lány otthagyta mert amúgy egy bunkó kis törpe volt nálam kisebb volt de o nem volt igazán szerelmes minden kapcsolata után egy nap alatt szerzett új barátnőt én meg 3 évig sírtam érte életem legrosszabb idoszaka volt es a csaladom mit sem sejtett

2019. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!