Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek! Nektek mi a vélemén...

Kpopperek! Nektek mi a véleményetek arról, ha valaki öngyilkos lesz, egy idol után?

Figyelt kérdés
Ezt jól megmondtam :D úgy értettem, hogy megöli magát egy idol, és a fan "utána megy"

2017. dec. 22. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem vagyok megszólított, de csakis elmebeteg lehet az ilyen.
2017. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2017. dec. 22. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több szempontból is hülyeség.

Eleve akkor az idolt fogják utána hibáztatni érte aki elvileg szerettél.

Meg persze ott van a családod és barátaid akik ugyanúgy elárulva érzik majd magukat.

Az idolod valószínűleg még véletlenül sem lenne boldog ettől.

És ezzel az emlékét is tönkre teszed. Egyrészt mert ugye utána ő lenne a bűnbak a te hülyeséged miatt is, emiatt a családja és barátai fájdalma is rosszabb lenne, ráadásul miattad is bántanák a szeretteit, pedig nekik elég a bűntudat hogy nem tudtak rajta segíteni.

És végül de nem utolsó sorban. Ha a rajongók megölik magukat akkor minden amiért egész idáig dolgozott, tehát gyakorlatilag az élete értelmetlen lesz.

2017. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jonghyunra gondoltál, ugye? 😭😔
2017. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Csak gratulálni tudok egy ilyen embernek. De hát sokféle állat van, az egész kicsiktől az igazán nagy marhákig.
2017. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 ömm... most Ő az "aktuális", de nem feltétlen csak rá :D
2017. dec. 24. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon szomorú amugy de kicsit butasag emiatt bántani a szüleid,hisz amugy semmi bajod..
2020. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog ha szereted az adott énekest, de ahhoz már szerintem komoly mentális probléma kell, hogy csak azért öngyilkos légy, mert egy énekes akit amugy nem is ismersz, öngyilkos lett. Biztos én is nagyon szomorú lennék, ha meghalna a kedvenc előadóm. Gyászolnék, hiszen attól függetlenül, hogy közel áll a szívemhez, minden ember élet fontos, és akárki hal meg az mizony nagy tragédia.

De szetintem az már beteges mikor valaki "utána megy" és jóformán megöli magát egy ismeretlen emberért.

2020. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!