Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez belefér és elfogadott dolog?

Ez belefér és elfogadott dolog?

Figyelt kérdés
Próbaidőmet töltöm egy étteremben (Anglia). Pincérnek jelentkeztem, azonban mindent nekem kell kb takarítani, beleértve a wc-ket is. Porszívózás, felmosás stb, mire a vendégek jönnek meg tiszta kosz vagyok, és hulla fáradt. Amit eddig ők nem takarítottak ki, azt most velem csináltatják meg. Van hogy délelőttre megyek, pl 2ig vagyok, de nem engednek el sosem abban az időpontban ami be van írva hivatalosan. Úgy kell könyörögni hogy had menjek mert dolgom van. Aztán ugye persze az esti műszakra vissza menni. Ma például az ital szállítmányt egyedül kellett bepakolnom a raktárba ami nem kis munka volt nekem (160 centi vagyok és nem valami jó erőben). Eléggé meg is fájdult a hátam a cipekedéstől. Nagyon utálok ott lenni. Nem is fizet jól. Lelépni meg nem tudok mert nem biztos hogy találnék másikat. Nagyon kétségbe vagyok esve. 21/L
2017. dec. 22. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszeld meg a tulorat veluk, hogy mennyi pluszt fizetnek azert hogy te ott maradj 14:00 utan is. De talan a legjobb az lenne ha ujratargyalnatok a szerzodeseteket hogy ezert a munkaert tobbet kersz.
2017. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!