Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alvásparalízisben meg...

Az alvásparalízisben meg lehet halni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ma mivel lázas vagyok, ezért többször is átéltem legalább 3-szor vagy 4-szer és mielőtt még ez bekövetkezik mindig érzek a fejemben egy nyomást és utána belesüllyedek az ágyba, mert lebénulok az úgynevezett REM fázishoz, de ébren vagyok már amennyire. Halványan emlékszem az egészre, de azt hiszem megtudnám akadályozni, hogy azt a nyomást amit olyankor érzek a fejemben megakadályozzam és akkor nem bénulok le. De hagytam és éreztem, hogy belesüllyedtem a párnámba illetve próbáltam kinyitni a szemem amit pár milliméterre sikerült. De rajtam volt a takaró az orromon és alig kaptam levegőt, és ilyenkor ebben megtudnék halni? Bár azt olvastam, hogy a gyors légzés ilyenkor illetve a helytelen légzés vagy a pislogás, de hát nem volt nyitva a szemem, "felébreszt". Ezt persze be is vetettem a helytelen légzést, csak rajtam volt a takaró így alig kaptam levegőt ami miatt megijedtem. Hogy utána felkeltem-e... Nem emlékszem. Kinek milyen tapasztalata volt? Vagy ez csak egy álom volt? De nem hiszem... Mert ez az alvásparalízis illetve a "bénulás" pont az álmodás miatt kell, hogy ne essek le az ágyról meg ilyenek. És pont akkor következett be, de még nem aludtam.

2017. dec. 24. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet emiatt meghalni. Mondjuk ne rakd az orrodra a takarót, de ha nem szorítják rád, akkor nem fulladsz meg tőle.
2017. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy került az orromra... Pont azért akartam minél előbb kizökkenni a bénulási állapotból :O
2017. dec. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!