Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beteges szeretet hiány ellen...

Beteges szeretet hiány ellen mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Lassan 8 éve hogy apám itt hagyta a családot és az ota ugy erzem hogy olyan sok szeretetet veszitettem hogy senki sem tudná potolni. Onnantol kezdve elkezdtem mindenkinek hazudni meg magamnak is. Mindig azt mondtam hogy jol vagyok de sose voltam jol nem akartam mast szomoruva tenni azert mert en nem vagyok jol. Ennek mar nyolc eve lassan es szeretnem abbahagyni vegre de nem tudom. Egyedul ereztem es erzem magam es egy lyuk keletkezett bennem amit semmi es senki nem tud potolni. Van egy baratom akivel tavkapcsolatban elek ugy hogy ket külön orszagba elunk. O vele ereztem elosszor hogy vissza kaptam azt a sok mennyisegu szeretetet. (Apam amugy nem igazan torodott velunk altalaban csak ivott es ilyenek de ezek ellenere is mindog felneztem ra es ot jobban szerettem mint anyut valamilyen oknal fogva) es amikor a barátommal beszelek ugy erzem soha nem volt semmi bajom de ahogy el kell mennie 2 (!!) percre mar rögtön ugy erzem mintha senki se szeretne.. Egyaltalan mintha egy idegen vilagban lennek. Nem tudom mit kene tennem.. Segitsetek.!

2017. dec. 24. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Már majdnem segíteni akartam, de olvastam hogy van barátod, hát segítsen ő.
2017. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!