Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megyek koncertre a Pap László...

Megyek koncertre a Pap László Budapest Sportarenaba légyszíves válaszoltok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. A kabátot le kell adni?

2. Ülő helyünk van, de fel lehet állni táncolni?

3. Meleg van bent?

Légyszíves ne nevessetek Ki, nem voltam még ilyen helyen. Nem tudom mire készüljek!


2017. dec. 26. 14:58
 1/8 anonim válasza:

1.Le lehet de nem kell.

2. Koncertje válogatja. Van, ahol nem szerencsés, mert zavarja azokat, akik ülni szeretnének, ezért vettek ülőjegyet. Így ők nem látnak. Ez a gyakoribb. De van olyan is, ahol mindenki áll. Ez azért ritka.

3.Általában pont jó.

2017. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mire mész?
2017. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Fenyő miklós ünnepi koncert
2017. dec. 26. 15:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja igen és hanyra kellene odaérni ha 8kor kezdődik?
2017. dec. 26. 15:22
 5/8 anonim válasza:
Nem tudom, van-e előzeneker és hogy az érdekel-e téged. Ha nincs, ráértek nem sokkal előbb odaérni, meg van a helyetek. :) Viszont ha autóval mentek, arra számíts, hogy nehéz lesz parkolót találni, ha a fizetős fedettbe mentek, ott pedig sorba kell állni, ha nem mész korán.
2017. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm :)
2017. dec. 26. 15:34
 7/8 anonim válasza:
Jó szórakozást! :)
2017. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Remélem mindem szuper lesz:)
2017. dec. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!