Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Néhány éve történt velem egy szomorú eset amit senkinek nem mondtam el. Az egyik féltesóm megpróbált megerőszakolni, de szerencsére nem sikerült neki mert elfutottam, de néhány hete rájöttem h mi is történt velem. A suliban lehangolt vagyok és néha ég sírni is szoktam. multkor az egyik barátnőm észrevette h sírtam és kérdezte h mi a baj de nem tudtam neki elmondani h mi is történt velem, végül ugy beszéltük meg vele h majd elmondom. Ezután a vágásokat is észrevette amiket emiatt csináltam és mondta h majd megbeszéljük. Szóval h monjam el neki?? Tudnátok segíteni? És esetleg ha vkivel történt már ilyen az h mondta el vkinek?? (Ja és anyujék nem tudják és nem is akarom h megtudják, és ez a tesóm szerencsére már nem él velünk)

Előre is köszönöm mindenkinek!



2017. dec. 30. 14:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Ne szégyelld ezt a dolgot, egyrészt semmi nem történt végül, mivel elfutottál, másrészt nem a te hibád, nem te akartad hogy így történjen.

Ülj le vele, úgy hogy kettesben legyetek, és teremtsd meg azt a hangulatot, amiben te is fel tudsz oldódni, és el tudod mondani neki.

2017. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2017. dec. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!