Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg a Diabolik...

Mikor jelenik meg a Diabolik Lovers anime 3. evadja?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Remélhetőleg soha.
2018. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nincs hivatalosan bejelentve 3. évad (márpedig nincs), addig soha.
2018. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan ugyanazt akartam írni mint az első válaszoló, most megmelengette a szívemet, hogy nem mindenki szenved komoly ízlésficamban.
2018. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól mert nektek nem tetszik még szórakoztató. A főszereplőt mint sokan, én se kedvelem de jót szórakozok mikor kiparodizálom. Mivel én ma fejeztem be az egészet mindennel együtt ezért megnéztem Google-on (hol máshol) és azt írták hogy lehet(!!) hogy 2020 vége, 2021 eleje. Remény van rá mivel nem ámításként rakhatták oda a "See you" feliratot + borzalmasan befejezetlen.
2020. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hat mar ne haragudjatok meg de a diabolik lovers az eredetileg egy visual novel vagyis egy otome jatek. Animét azert keszitettek hogy sponzorálják a jatekokat (tobb jatek van). A harmadik evadot az animebol hivatalosan toroltek es nem lesz. De akit erdekel, van 7 jatek belole:

1. Jatek: Diabolik Lovers: Haunted Dark Bridal

2. Jatek: Diabolik Lovers: More Blood

3. Jatek: Diabolik Lovers: Vandead Carnival

4. Jatek: Diabolik Lovers: Dark Fate

5. Jatek: Diabolik Lovers: Lunatic Parade

6. Jatek: Diabolik Lovers: Lost Eden

7. Jatek: Diabolik Lovers: Chaos Lineage

Nagyon ajamlom oket, ezerszer jobbak mint az anime. PS4,PS5,PSVITA, es Nintendo Switch-en lehet jatszani vele es meglehet rendelni amazonrol, ebayrol vagy playasia oldalakrol. A jatekok Japanul vannak viszont van angol szak forditas tumblr-n (fokent dialovers-translations olalán). Akiknek meg nines hozzaferesuk ezekhez azok megnezhetik a teljes gameplayt youtubeon (en BeeZips oldalat ajanlom)

2023. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!