Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normálisnak számit ha vendégsé...

Normálisnak számit ha vendégségben nem csak a cipőt hanem a zoknit is leveszem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a zoknikat, harisnya is kizárva, cipőben elviselek pár órara egy zoknit, viszont mezítláb lenni imádok, tavasztól mezítlábas cipőkön, papucsokon (vászon cipő, saru, flip flop) kívül minden más kizárva, ősszel meg ahogy hazaérek cipővel együtt még az előszobában megszabadulok tőle. Szóval ha lehet így mondani mezítláb függő vagyok :), nem gáz ez ha megyek mondjuk egy házibuliba és ott is mezítláb vagyok?

2018. jan. 4. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Ha te ezt szereted, tegyed ezt. Akinek nem tetszik, ne nézze, hogy mezítláb vagy.
2018. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!