Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzt?

Mire költsem a pénzt?

Figyelt kérdés

Real Madrid futball rajongó vagyok. Az álmom az, hogy menjek repülőn, és hogy lássam élőben a világ legjobb játékosokat. Ez nagy élmény lenne számomra. Valaki már volt repülőn vagy kedvenc csapata futball mérkőzésen? Milyen volt? Milyen volt az első repülés?


Másik dolog az, hogy vagy autóra spórolni. Megcsináltam a jogsit kaptam autót a nagyszüleimtől ingyen. Anyumek és a nagyszüleim kifizettek a biztosítékot, és az autó kontrollat is mert nem volt pénzem miből kifizetni. A nagyszüleim meg a szüleim azt mondjak, hogy az auto az enyém. A nagyszüleimre van iratva az autó, szóval nem tudom miért mondjak hogy az enyém. Érettségi utolsó 2 évet járok suliba. Van az órarendben olyan órák amikor 7:00 kor kezdődik a tanítás. 3 évig jártam vonattal és 7:30 rá voltam bent a suliban. Osztályfőnöknek és a tanítóknak nem tetszett akivel volt 7:00 kor a tanítás nem voltam ott pontosan vagy késtem 30 percet. Akkor meg nem volt jogsim. Most van, most is kell járni 7:00 rá, de nem mehetek mindig autón, mert a nagyszüleim mennek üzletbe, vagy a temetőbe. Most összevesztem velük kicsit mert hogy mindig járok autón, de 5 honapja megvan a jogsim augusztusban csináltam. Mit csináljak? Sporoljak meg magamnak és vegyek magamnak autót?


Mit csinaljak szerintetek? Sporoljak össze jó sok pénzt és mi vele? Vannak tervek hogy venni autót, kirándulni cseppet, repülőn utazni.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. jan. 5. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Te lenni magyar?
2018. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Felvidéki magyar vagyok, parasztos :D
2018. jan. 5. 13:40
 3/3 anonim válasza:
Gyűjts valami olcsobb autora suzuki swift van mar 150 ezerert a tobbit meg koltsd amire szeretned
2018. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!