Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bélférges vagyok! Mit tegyek?

Bélférges vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos egy jó ideje észleltem őket,viszont eddig nem foglalkoztam vele,de mostmár tényleg unom. Mit tegyek? Szüleimnek nem szeretnék szólni,mert mindenért kinevetnek :( viszont ezektől szabadulnom kell. Nincs esetleg valami vény nélkül kapható gyógyszer? 16/l
2018. jan. 10. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Cernagilisztara egyetlen gyogyszer van, de csak orvos irhatja fel. Huzzal orvoshoz, ha 16 eves vagy, ha nem.
2018. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél jó sok fokhagymát nyersen, ha nem múlik el akkor irány a doki...
2018. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háát ebből orvos lesz :( majd valah elmondom anyának és megyek is. Ígyis annyira sovány vagyok (173cm 42kg) nem tudok hízni, biztos hogy ők is közrejátszanak
2018. jan. 10. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ezeket a fokhagymákat meg az összes házi praktikát a p*csába.. ha nem kérsz rá gyógyszert évekig is kínozhatnak ezek a dögök meg átterjed hüvelyedbe minden bajod lesz.. ne félj elmenni dokihoz vele naponta járnak hozzá ilyen panasszal nem fog rád furcsán nézni.
2018. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvos kell , fokhagyma mellette használ . Kerüld a sok főttet , húsokat , több nyers rost , méz , dió stb kell . Amennyiben rossz a körülmény stb akkor családvédelemnek jelezz és a tanároknak is .
2018. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Holnap megyek is az orvoshoz 😊
2018. jan. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!