Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tanuljak, kezdjek el...

Hol tanuljak, kezdjek el grafitizni? és mi a büntetés ha elkapnak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a büntetés csak rongálásért jár, s nem hatalmas összeg.

Miért akarod összerondítani a várost, ami nem a tiéd? Miért az embereknek az ilyen hülyék primitív firkálmányait?

Én nem néhány tízezres bírságot szabnék csak ki, de teljes kártérítést is kiperelnék.

Egy vasúti kocsi esetén ez több millió forint lenne.

2018. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha peched van, őrizetbe vesznek és megismerheted a csapodár férfiszerelmet :)
2018. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha értelmes gondolatidat akarod kifejezni, (mint pl. Banksy Christmas c. és más művei, vagy Shepard Fairey képei stb) akkor vegyél MDF lapot, HDF táblát stb, és kezdj el azon gyakorolni. Ha jó leszel technikailag, meg kifejezőerőben és intelligens/vicces lesz a mondanivalód, akkor lehet, befutsz. Stencilezőknek létezik éves pályázatuk komoly pénzekért, sztem keress rá a neten.


Ha csak kiskutyához méltóan meg akarod jelölni a területet egy taggel, "nyomot akarsz hagyni" magad után, és még vagánynak is akarsz látszani, akkor a városi rendőrkapitányság homlokzatát ajánlom graffitizésre. Környezetbarát módon, egy csepp benzin felhasználása nélkül kapathatod el magad. Milyen jó lesz felvágni a haverjaid előtt, hogy priuszod is van, és voltál már a kóterban. Az élet többi területén hátrányok fognak érni a büntetett előéleted miatt, de hát számít az?!

2018. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kuskorú vagyok!
2018. jan. 12. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És a kiskorúság mentség arra, hogy megrongálod más tulajdonát? Hogy összerondítod a várost? Te mit szólnál, ha valaki bemenne a szobádba egy vödör hígtrágyával, s szétlocsolná?
2018. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én támogatlak!
2018. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os! Akkor te támogatod azt is, hogy a szobácskádba valaki betalicskázzon három köbméter hígtrágyát, akaratod ellenére? Vagy szelektálsz bűncselekmények között?
2018. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!