Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csökkentsem a magányom?

Hogyan csökkentsem a magányom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Ebben az évben lettem kilencedikes. Túl sokat hiányoztam így most félévkor évet halasztok. Itthon leszek egészen 2018 szeptemberéig. A barátaimnak iskola, családtagjaim dolgoznak, nagyszüleim meghaltak. Van valami módszer arra hogy ne érezzem magam ennyire egyedül 8 hónapig?
2018. jan. 16. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Évhalasztós én is voltam valamikor de a fősulin. Életem legboldogabb és legsikeresebb hónapjai voltak. Bár nem egyedül voltam, hanem a nyugdíjas szüleimmel laktam akkor a falu széli házban, ahol családi gazdaság is volt. Gyakran felkerestem a hasonló korú ismerőseimet.

Abban a házban általános iskolás koromban voltam egyedül, amikor a szüleim dolgoztak. Nem zavart az egyedüllét, bár ez azért is lehetett mert elég volt kinyitni az ajtót és biztosan beugrott egyik macska a 4-5 közül, ahogy az udvar is tele volt élettel, vagyis háziállatokkal.

Ma mikor már üres az a ház, mikor ott vagyok tapasztalom hogy üresen nem ugyanaz az érzés.

2018. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
össze kellene beszélned 1-2 haver osztálytársaddal, hogy rendszeresen, hetente egy délután jöjjetek össze átbeszélni a sulis dolgokat, tanulás és pletykálás témájában :)
2018. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Folytasd a tanulást. Most lehetőséged van úgy beosztani az idődet és a tananyagot ahogy csak szeretnéd. Tanulhatsz szabadban, hanyatt, hason, ehetsz, ihatsz, zenézhetsz. Senki nem szorít szabályok közé. Próbálj úgy tekinteni az anyagra, hogy érdekeljen és sittysutty a fejedben fog maradni.

Ha szeretsz, játsz gépen, de mégis jobb ha olvasol. A saját fantáziád edzed vele aztán kitudja.. egyszer lehet olyan éles lesz, hogy kitalálsz valami forradalmit. Értékeld ezt a sok időt és ne nevezd magánynak. Ez lehetőség számodra max nem így látod.

2018. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!