Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy csökkentsem ezt a feszült...

Hogy csökkentsem ezt a feszültséget?

Figyelt kérdés

A múlt hét óta nagyon durván ideges vagyok. Vannak magánéleti problémáim, amiket csak sok idő elmúltával leszek képes helyrehozni, de eddig egész jól kezeltem őket. Egy kisebb szociális kudarc után viszont annyira megrohantak ezek a dolgok, hogy folyamatosan görcsben áll a gyomrom, semmihez nincs kedvem, és minden kapcsolatomat felületesnek érzek, pedig tudom, hogy nem azok.

Mit tudok ezzel az érzéssel kezdeni?


2013. ápr. 23. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy meg kell nyugodnod ! Ha van ami megnyugtat akkor csináld azt (pl.rajz , zenehallgatás) !
2013. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Edzésen jobb lett, de utána visszatért. A többi hobbimra ráunok szinte azonnal valamiért...
2013. ápr. 24. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
igazából ha ezekkel a problémákkal ha nem foglalkozol , akkor nem leszel feszült ... Én észrevettem magamon hogy mindig alszom , mert akkor mindenki békén hagy , és nem zavar . Találnod kéne valami olyan tevékenységet , ami közben megfeledkezel az összes problémáról !
2013. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmúlt nagyjából a dolog, meglett az igazi forrása a dolognak, és most már tudom mit kell kerülni, esetleg mivel kell szembemennem. Köszi a válaszokat, sokat segített! :-)
2013. ápr. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!