Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy írjam meg az önéletrajzomat?

Hogy írjam meg az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés

Diák vagyok, 17 éves és egy kávézóban szeretnék dolgozni. Önéletrajzot kérnek, de nem tudom hogy írjam meg.

Iskolákhoz csak általános iskolát tudom beírni mert a középiskolát még nem végeztem el. (két év múlva fejezem be) Azt hogy írjam bele? Csak a kezdés évét?

Szakmai tapasztalatom sincs. Dolgoztam már, de nem vendéglátásban. Beleírjam hogy nincs szakmai tapasztalatom vagy inkább hagyjam ki ezt a részt?

Ezeken kívül beleírtam a személyes adataimat, nyelvismereteimet, számítógépes ismereteimet. Ennyi így elég vagy kell még valami?



2018. jan. 17. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!