Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszul sikerult abortusz...

Rosszul sikerult abortusz utan a megmatadt magzat lehet egeszseges?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elméleti kérdés? Nem hinném, hogy tud olyan rosszul sikerülni. (Sőt, szerintem a rosszul sikerült itt a szövődményeket jelenti, nem azt, hogy a magzat életben marad.)
2018. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag esélytelen.
2018. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja hat igazabol olvastam ilyenrol es nagyon meglepo volt de gondolhattam volna h valamifele kitalalt story lehet
2018. jan. 21. 20:36
 4/9 anonim válasza:
100%
én olyanról hallottam, hogy ikerterhesség volt, de az orvos nem vette észre, és az egyik magzat megmaradt.
2018. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen a 4es jól mondja. Vannak akiknél csak a 12. hét után látják az ikerterhességet..nekem is volt műtétem,és egy kicsit féltem is akkor..
2018. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy a híres abortusz túlélőként emlegetett nő, Gianna Jessen 7. hónapos magzat volt, mikor megpróbálták abortálni, sós vizes befecskendezést élte túl. Ez ugye itthon pl eleve lehetetlen jogi szabályok miatt, és ha jól tudom pl angliában a leghosszabb az erre adott idő, 24 hét, de minden más országban inkább 12-14 hét, de úgy tudom ma a z USA-ban is 22-24 hét a max határ, de államonként lehet ettol szigorúbb is. Hát, én bevallom 12-14 hétig nem rökönyödöm meg rajta. Viszont szerintem 12-14 hét elég kellene, hogy legyen, hogy valaki eldöntse akarja-e. Más tészta, hogy itthon sok felesleges hercehurcával jár, ami csak az időt húzza.

Szóval nem hiszem, hogy ez manapság megtörténhet, a jogi korlátokon belül elvégezve vagy életképtelen az anyaméhen kívül, és azért nem marad életben, de valószínűbbnek tartom, hogy 12 hét alatt nagyon nem tudja elvéteni a doki. Létezik azonban többikres terhesség esetében redukció, ami gyakorlatilag abortusz, de nem veszélytelen, és gondolom nagyobb körültekintéssel végzik, mint egy sima abortuszt (technikailag fogalmam sincs, hogy hogyan csinálják). Ott ugye -szerencsére- életképesek a benn maradt

2018. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
* a benn maradt magzatok/embriók.
2018. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2018. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En hallottam olyat, h a kis embrio elbujt a gyomorban es a beavatkozas utan visszatert a mehbe, es 8 honap utan egeszsegesen megszuletett!
2019. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!