Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy jó...

Fajth Ádám kérdése:

Tudnátok mondani egy jó Stephen King könyvet 17 éves srácnak aki még soha sem olvasott Stephen King könyvet?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy úgymond könnyen olvasható legyen és minél jobban Horrorisztikus mert tudom, hogy nála ebből nincs hiány de nem szeretnék mellé fogni.

2018. jan. 22. 17:28
 1/5 SaJt01 válasza:
Az
2018. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem az Az nem olyan horrorisztikus, hiába a kedvencem. Én a Tortúrát jobban ajánlanám.
2018. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Állattemető a kedvencem tőle
2018. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Cujoval kezdtem...azt hiszem mára doktorálharnék a könyveiből.😆😆😆
2018. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Tortúra c. művével kezdtem én is megismerkedni Stephen Kinggel. Ezt csak akkor ajánlom, ha a gyomrod, elméd elbírja a durvább emberi tetteket is - bár messze áll egy Amerikai psychotól -, de minden ember más.

King könnyen olvasható lesz, mivel írása eléggé "gyermeteg" és együgyű más írókhoz képest, így ezzel nem lesz gond. A történetek felé nézelődj inkább nála, mivel azok már sokkal jobbak és kreatívabbak.

2018. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!