Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2018-ban miért híresebb Karol...

2018-ban miért híresebb Karol Sevilla mint Tini Stoessel?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert Tini Stoessel szerintem mert o volt ugye Violetta es sokan rajongtak erte es kb mindenki ismerte a nevet, ma meg mar de ciki a Violetta (kiment a divatbol szerintem, mert akik neztek azok mar mind nagyobbak) Karol Sevilla meg ugye Soy Lunaba szerepel es az ujabb musor mint a Violetta raadasul szerintem nem is annyira ismerik a nevet csak h o Soy Luna. Nekem valahogy ez a gondolkodasmodom, de ahogy fejbe osszeraktam sokszor megcafoltam magam. Nem biztos h igy van csak igy gondolkodok
2018. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező! Ez egyáltalán nincs így!Tini nem szállhat versenybe Karollal😊

Én 18 évesen büszkén állíthatom,hogy a Violettánál maradtam, és maradok is.. több okból is (ezt max privátban), de Tinit még a Soy Lunába is meghívták immár vendégszereplőként, mitöbb sztárvendégként!😍

Egyébként a kérdésedre az lehet a válasz, hogy a többség még gyerek és ők csak a sorozatot imádták és azt az idillt amit nyújtott nekik a Violetta...hogy minden elérhető, ha nagyon akarjuk.Sajnos utána nem igazán foglalkoztatta a szereplők sorsa így nem is tudnak megmondani, hogy kicsoda is Martina Stoessel akit ma mar mindenki csak Tininek hív.

A Soy Lunánál ugyanez lesz a helyzet.

Szóval összefoglalva ez egy 4 évig tartó fankorszak a gyerekek számára amit később elfelejtenek, mert biztos vmi újabbal is elő fognak drukkolni a sikerek után...

#TINISTALIPESTEN#SIEMPRETINISTA❤❤

2018. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

* bocsánat a helyesírasi hibákért

És nagy hiba : Karol nem szállhat versenybe Tinivel!!

2018. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Drágám. Szerintem te a kérdést se hiszed el.

Karol Sevilla soha az életben nem lesz olyan sikeres és népszerű, mint Martina Tini Stoessel!!!


Kérdem Én: ha Karol olyan sikeres, miért nem jön el a Soy Luna live Budapestre? Miért nincs egész Magyarország kiplakátolva Soy Luna képével? Miért nem roskadoznak a boltok polcai? Miért Violettás cuccok vannak a polcokon 8 (!!!) éve????? Karol Sevillának miért nincs egy darab dala se, amit ő írt volna? Mert Tininek már rengeteg van.


Ha ezekre válaszolsz nekem picinyem, akkor állunk szóba veled. Puszi, heló

2018. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
utolsó: 💪👐
2018. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%
Karol csak szeretne olyan híres lenni mint TINI!!!!
2018. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyetértek😉😉
2018. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yam07 válasza:
75%
Azt, hogy Karol vagy Tini a híresebb, nem tudom, de azt igen, hogy a Soy Luna, mint sorozat híresebb, mint a Violetta!
2018. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

utolsó

ezt honnan veszed?

Akkor miért nem voltak itt koncertet adni??😂 sosem lesz olyan híres mint a Violetta volt....

2018. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

hat ez jo😂🙏🏼 figyeljetek. itt magyarorszagon meg csak a 3. evadnal tartunk (soy luna)!!!! a violetta live se a 2. evad utan jott pestre hanem kerlek szepen a 3. evad utan! nem ismeritek karolt, en se, de nem kene elore itelni!!!😒 karol is ugyanolyan mint tini. persze hozzaszokott mar mindeni tinihez de annak a korszaknak mar vege. most a soy luna van! elmondanam nektek szerintem SOKKAL jobb a soy luna mint a violetta. a violettanak annyi volt az ertelme hogy csak szerelmeskedtek es semmi mas! itt a soy lunaba legalabb MINDEN van ami egy tininek kell. es most johet az hogy egy kis 10 eves magyaraz de elmondom nektek 17!!! eves vagyok es szeretem a soy lunat. honnan tudjatok hogy nincs a boltokba soy lunas cuccok? elmentetek MINDEN EGYES BOLTBA es megneztetek vagy mi? elmondom nektek ahol en lakok ott mar regen el lett felejtve a violetta es szinte minden boltba csak a soy lunat latom🙃 szoval en itt le is zartam a vitat, valaki szereti karolt/soy lunat, valaki nem. valaki nem szereti tinit de valaki igen! ez van🙂

na puszillak titeket❤️

2019. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!