Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek hány kg az, ,...

Fiúk, nektek hány kg az, , álom lány"? (Kb 14-19 ev közöt)

Figyelt kérdés

Kérlek mondjatok valami motivációt hogy nem vagyok egy ,,elhizott tehén". Kb 40 kg vagyok.

(Probálok kigyógyulni anorexiabol (kisebb bulimiábol)) de ahányszor belenézek a tükörbe....


2018. jan. 30. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy próbálsz gyógyulni? Kapsz orvosi kezelést? Ha nem, akkor kérj!
2018. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magasságtól függően 60-70 kg némi izommal, az már egészséges kinézetű és van rajta mit fogni. Úgyhogy húzzál bele, mert inkább gebe vagy, kérj segítséget, fordulj orvoshoz, pszichológushoz!
2018. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőre az 50 kg-ot célozd meg, aztán majd kiderül, hogy áll az neked.

Nem kell gyorsan... nehogy visszaüssön a dolog.

Ja, edzeni érdemes. Az izom jó nehéz, szóval ha abból fölszedsz valamit, akkor nem nézel ki kövérnek, viszont jól áll, és rendesen növeli a súlyt is.

Ha rendesen edzel, kicsit több fehérjét célszerű enni.

2018. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 2*Sü ***** válasza:

Az ideális testsúly, illetve még a normál testsúly intervallumának határai függenek az életkortól, magasságtól. A 40 kg ideális, ha 14 éves és 144 cm magas lány vagy. Vagy ha 19 éves és 136 cm magas lány vagy. De gondolom ennél magasabb vagy.


Lásd: [link]


Hogy mit látsz a tükörben, azt próbáld elfelejteni. Az szubjektív, és a te problémád pont abból fakad, hogy a szubjektív testképed irreális. Lehet, hogy te nem látod magad kórosan soványnak, ha mindenki más annak lát. Gondolom nem akarsz irreálisan soványnak kinézni. Ne a tükörre, hanem a fenti kalkulátorra hallgass, mert az objektív adatok alapján működik.

2018. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

160 cm vagyok

2018. jan. 30. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
160cm és 40kg? Én nem tudom, hogy mit vélsz látni a tükörben, de az "elhízott tehén" kitétel, szóba sem jöhet nálad. Ahogy írta valaki, a "gebe" jelző már inkább.
2018. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amugy 15 eves vagyok 🙄

Hát azért nem vagyok ,,gebe"😅

2018. jan. 31. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:

40-60kg között. Magasságtól függően: vékony, egészséges és nőies.


99% hogy nem vagy dagadt (azt az egy százalékot arra az esetre tartom meg, ha netán 57 centi magas lennél)

2018. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!