Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy a suliban partizánoztunk, a fiú pedig a másik csapatban volt. Már mindenkit kidobtak, csak én maradtam. A fiú nyúlt a labdáért, én meg akartam akadályozni, mert nem akartam, hogy kidobjon, ezért megfogtam a kezeit...Egymás szemébe néztünk és olyan csodálatos volt! Nem csókolt meg, de nem is volt rá szükség, így is tisztán látszott, hogy mit érez a másik. Esküszöm, olyan volt, mint egy filmben! Amikor ezt álmodtam, nem ő tetszett, de mostanában ha visszagondolok erre az álomra, mosolygok és zavarba jövök, ugyanez van akkor is, amikor meglátom a suliban (ami elég gyakori, tekintve, hogy az osztálytársam:-)).

Úgyhogy azt hiszem, belezúgtam, de még mindig nem tudom megfejteni ezt az álmot. Kérlek, segítsetek! Az értelmes válaszokat előre is köszi:-)



2016. dec. 7. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A játék,az álomban,a párkapcsolat játéka volt.

Valami belső vonzalmad írta felül az elméd választását.


Vigyázz!

Amit te érzel iránta,nem biztos,hogy ő is hasonlót érez irántad.


Az álom benned fakad,s nem egy transzcendens lénytől!

2016. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!