Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanacsot szeretnek kerni,...

Tanacsot szeretnek kerni, írjak vagy ne? Van egy regi ismerosom, aki talan nem is emlekszik ram, de nekem nagyon hianyzik, tobb eve mar nem keresett. Ciki ha írok neki?

Figyelt kérdés
(En lany vagyok,o pedig fiu) Nem szokasom fiuknak írni,de minden nap gondolok ra es nem tudom elfelejteni...nagyon reg nem lattam,kb 13 eves voltam amikor elso alkalommal talalkoztunk,ennek 4 eve,o volt az elso fiu aki tetszett es nem erdekelt soha mas. Kicsit beteges?
2018. jan. 31. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Nem szokasom fiuknak írni" ez egyébként egy elég idegesítő tulajdonság, még ha te jónak gondolod is (úgy érződik). Mit számít, hogy ciki e? Ha szeretnél vele beszélni, írj rá, ha nem tetszik a reakciója max elköszönsz, azt annyi.
2018. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ez egyébként egy elég idegesítő tulajdonság"

Úgy van!

Írj neki, ha szeretnél tőle valamit.

2018. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap gondolsz rá és nem tudod elfelejteni, írj rá, hátha... Legrosszabb esetben kiderül, hogy nem érdekled, vagy, hogy párja van és "tovabb lepsz".
2018. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!