Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érjek el több megtekint...

Hogyan érjek el több megtekintést a videóimmal?

Figyelt kérdés

Videózok már 1 éve körülbelül.

Teszek fel könyveket, recepteket, informatika témával foglalkozó videókat, de valahogy a nézőket nem érdekli.

Hatodikos vagyok.

Viszont, mivel vakként videózok, nem tudom, azt, hogy nincs kép, csak hang a videóimban, tudom-e valahogy konpenzálni?



2018. febr. 2. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Légy szíves, írd meg nekem, hol lehet belehallgatni a videóidba. Ha látom a feltöltött anyagod, akkor tudok érdemben nyilatkozni.


Üdv R

2018. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tóth Marcként vagyok fennt jelenleg, valami tévedés miatt.
2018. febr. 3. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok


Kedves Tóth Marc, a feltöltött anyagaidon a hangod nagyon kifejező, érett. Mindazonáltal a kép ill. mozgókép hiánya miatt aszzem sokan kapcsolnak el a videóidról. Javaslataim a következők, majd kipróbálod amit gondolsz közülük:

-kooperálj valakivel, aki animációt, képfelvételt készít neked, a te speciális igényeid szerint. Illusztratív, hangulati képekre gondolok. Osztálytársak? Barátok? Csak akad vaki aki segít

-a hátrányodat fordíts előnyödre! Készíts videókat kimondottan vakoknak. Hátha őket -tudásod és érinetteséged miatt- tudod inkább segíteni az oktató anyagaiddal. Amit most mindenki okulására szánt videóként készítesz el, azt passzítsd egy szűkebb közönség, jelen esetben a vakok igényeire

-készíts oktatóanyagokat mindazoknak, akik vak rokonukkal élnek. Valószínűsítem, h vannak olyan dolgok, amik megélésén te már túl vagy, de más még nem. A te segítségeddel hamarabb oldódhatnak meg a problémáik

-készíts zenét! Ha kitanulsz vmi olyasmi hangszert -szintetizátort például- aminek nagy a kifejezőereje, akkor sok embert érhetsz el. Hatodikos vagy, még nem vagy lekésve a zenetanulásról

-a videóidhoz, ha mást még nem is, de legalább egy logót készítess! Aki odakapcsol a te anyagaidra, kell hogy vizuálisan is emlékezzen a csatornádra

-ha regényt írni tudsz, akkor próbáld ki magad a slam poetryben és rapszövegek írásában. Hirdesd meg a szövegeidet megzenésítésre és videoklip készítésre :)

-mielőtt feltöltöd az anyagot, hallgasd meg a művedet kritikusan, oké?

-a zenefelismeréses műsorod bátran feltölthetted volna képpel. Csak hogy az átlag néző is átérezze a helyzetedet

-keress meg néhány ismert és kevésbé ismert embert telefonon, és miután elmeséled, mihez is kell a segítségük, készíts velük interjút a telefonon keresztül. Ne add fel az első, az ötödik, se a tizedik visszautasítás esetén sem


Remélem, segítettem.

2018. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!