Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy nő leejt valamit a...

Ha egy nő leejt valamit a kezéből azt a férfinak illik felvenni ha persze ott van mellette? És akkor is ha nem ismerik egymást?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg illik, de akkor is, ha nem nö ejt le valamit és nem férfi van a közelben.
2018. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bármikor, bárkinél alkalmazható ez a tevékenység, ha jók a térdeid, meg a hátad, akkor miért ne?
2018. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor is ha nem ismerik egymást!

A XIX. században és a XX. század elején ez egy általános ismerkedési fogás volt az úri hölgyek körében. Elejtettes "véletlenül" a zsebkendőjét, a pasi felvette és már lehetett is beszélgetni. F.

2018. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úristen! Ennyire nincs illem, hogy ezt már meg kell kérdezni? Köszönet kedves kérdező, hogy feldobtad a dolgot! Ezt nekem soha nem jutott volna eszembe megkérdezni, mert nekem teljesen egyértelmű! Az idősebbnek, terhes mamának, gyermekkel utazónak, rokkantnak, hölgynek, hölgynek természetes hogy átadom az ülőhelyemet a buszon, villamoson, stb..

F/60

2018. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!