Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmosság és általános fáradtsá...

Álmosság és általános fáradtság ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a munka és család mellett rohanás az élet, az esték rövidek a hétvégék is tele tennivalóval.


Épp ma reggel gondolta arra, de jó is lenne olyan energikusnak lenni mint a kisgyerekek vagy épp mint mikor még tizenéves voltam.


Sajnos így mindjárt 30-as fejjel, annak ellenére is hogy nincs megállni időm, mégsem jut elég idő és energia mindenre amit szeretnék csinálni,

KÉRDÉSEM az lenne, ti mit próbáltatok ki, mit javasolnátok ilyen esetre?


Jó lenne ha a kevés alvás is pihentetőbb lenne és az ébrenléti időszakban energikusabb, összeszedettebb és koncentráltabb tudnék lenni.


Ötletek? Tapasztalatok?

Hogyan oldják ezt meg ismerőseitek stb.?


2018. febr. 13. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
C vitamin (min. 2 gramm naponta, porban, nem tablettaként), Alpha Power, Brain Force. :)
2018. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
C vitamin nem igazán opció, azt is meg a multit is tolom de mindez nem elég.
2018. febr. 13. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem opció. :D Mennyit szedsz naponta C vitaminból? (multiban sincs negyed annyi se, mint amennyire egy nap szükséged van)
2018. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék, hogy miért töröltetted az aludj többet, feküdj le korábban tanácsot?
2018. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csak azért kérdezem, mert hiába a vágy, hogy "Jó lenne ha a kevés alvás is pihentetőbb lenne" - ha egyszer a szervezeted igényli a hosszabb alvást.
2018. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ő töröltette.. Legalábbis én nem tudom, hogy lehet olyat :O
2018. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 3

Multivitamin

+

por állagú C vitamin egy hozzá adott adagolókanállal mérve.

2018. febr. 13. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:

De pötsöm, mennyit? :D

Az adagoló kanál az általában 1 grammnyi, ami semmit sem ér. :D Én ~15 grammot szedek naponta.

2018. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8

1000mg egy csapott mérőkanállal, én púpossal szoktam, a multival együtt bőven megvan az 1500 ha nem több

2018. febr. 13. 17:44
 10/11 csatrad ***** válasza:

a legegyszerubb ha sima mezei citromlet raksz a sima mezei csapvizbe.

a masik ami kell az so es zsir.

so az vagy chipsz, vagy eleinte a vizbe raktam egy csipetnyit.

zsir meg kajaba 78% feletti vajat raolvasztasz mikroval (teavaj tuti, a sozott vajnal nem kell mashonnan so) kajara, vagy ha fott kajabakkor csak egy kis darabot beledobsz azt elkevered.


en nagy kancsoba szoktam bekeverni a vizet, a so kivantatja, a zsir meg atmos felszedve minden nem odavalot ugy, mint a viz.


ez at fog mosni es akkor nem fog a szervezeted kinlodni a sok nyunyavajatol ami benned van.

2018. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!