Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hatásos és legális...

Milyen hatásos és legális önvédelmi eszközt ajánlanátok falkában vadászó kutyák ellen?

Figyelt kérdés

Hétvégén kutyasétáltatás közben külterületen egy 5 kutyából álló falka vadászott tőlünk kb. 30 méterre.

Nagy szerencsénkre nem vettek észre, mert sehová sem tudtunk volna menekülni a nyílt terepen, kétszer futottak el mellettünk, mi lefeküdtünk a fűbe és nem mozdultunk.

Ketten voltunk a kutyámmal és hát életemben nem féltem még ennyire ráadásul nem kistestű kutyák voltak.

Sokat járok a kutyámmal sétálni eddig nem féltem, de most erősen elgondolkodtam, hogy ilyen esetben hogyan tudnám megvédeni magunkat.



2018. febr. 13. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray, paprikaspray vagy akár tölthető permetfújó flakonba tett nitrohigító. A lényeg hogy érzékeny az orruk. Az olyan trehány kutyatulajdonosoknak meg javaslom a középkorban használatos deresre húzást. Ha meg a kutyáik sérülést vagy halált okoznak akkor úgy büntetni meg őket mint ha ők maguk követték volna el. Aztán egy kutya általi szétmarcangolás után ha életfogytig ül az idiótája attól majd kijózanodik a többi is és gondosan tartja a veszélyes állatait.
2018. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A helyi vadásztársaságot kell értesíteni, ők intézkednek.
2018. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!