Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van legális tesztoszteron...

Van legális tesztoszteron szint növelő táplálékkiegészítő, ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, több éve edzek, gondoltam kipróbálom, hátha lesz valami plusz hatása. Kicsit utána olvastam de az összes termék véleménynek a fele jó, fele rossz. Van aki az egekig magasztalja, van akinek semmi hatása. Van olyan, ami tényleg hatásos?


Talán ez az új (régi) Gaspari Nolvadex, amiről 80%-ban jókat írtak.

[link]

Valaki tud más alternatívát?



#tesztoszteron szint növelő
2017. okt. 10. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy pl. ez a Nolvadex 15.000 Ft. Ennyit meg nem szívesen dobok ki az ablakon a semmire...
2017. okt. 10. 21:05
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Olyan nincs ami tényleg jelentősen hatásos lenne. Ha lenne akkor nem csak koxal nézhetne ki durván az ember. Kis hatás lehet, de nem annyi mint amit te vársz.
2017. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Cortez te már próbáltál ilyesmit? Mi a tapasztalatod?
2017. okt. 10. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Az novedex. Nem nolvadex. A nolvadex az a tamoxifen, az egy anti-hormon. Nincs koze egymashoz a kettonek.

A novedex dobhat a dologhoz mert ez az egyik legerosebb pct-hez valo cucc ami legalis.

2017. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Próbáltam párat. Volt valami tribulus és daa tartalmú cucc ami aránylag jó volt. A neve most nem jut eszembe.
2017. okt. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: igazad van, elirtam.
2017. okt. 11. 06:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Káposztafélék...
2017. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:

Ez nem valami prohormonos cucc, amit korábban betiltottak?

2017. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De igen betiltottak. Most ujra forgalomban van valamilyen modositas miatt es maskepp forgalmazzak ha jol tudom. De lenyegeben ugyanaz mint a regi cucc.
2017. okt. 11. 10:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Dhea-t még lehet rendelni pár helyről.Az kimutathatóan és mérhetően hat.
2017. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!