Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hadarás ellen mit tegyek?

Hadarás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkaptam már párszor hogy gyorsan beszélek, érthetetlen amit mondok. Próbálok mindig lassan beszélni, de végül mire észre se veszem már hadarok.. Mit lehet tenni ez ellen?

#hadarás #ellen #hadarás ellen
2018. febr. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2018. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
UI.: Lehetőleg logopédus nélkül.
2018. febr. 16. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy ne hadarj. Szépen, lassan, ráérősen beszélj, ne félj meghallgatják amit szeretnél! Amúgy ez a nagyon magas intelligencia jele, úgyhogy gratulálok!😃❤
2018. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából próbálok, de ahogy írtam végül már észre se veszem és hadarok.. :c Ha igaz is, köszi akkor! :DD
2018. febr. 16. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még suliban volt ilyen gondom A magyar tanárom azt mondta, hogy ne "járjon előbbre az agyam, mint a szám", ne akarjak egyszerre túl sok információt közölni, mert abból lesz a hadarás. És persze próbáljak lassabban, tagoltan beszélni. Valamelyik bejött, mert "elhagytam" a hadarást.
2018. febr. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Megpróbálok majd koncentrálni hogy lassan, tagoltan beszéljek.
2018. febr. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!