Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhanyagol a legjobb barátnőm?

Elhanyagol a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Neki vannak más legjobb barátnői, tiszteletben is tartom. Viszont van egy barátnője, aki rámírt. "Szállj le Ciliről(nem ez a neve), mert ő már nem kíváncsi rád, azért nem ír vissza, szóval ne is zaklasd többet". Szóval ez így vasárnap este..nem tudtam aludni visszaírtam neki, talán nem a legkedvesebb stílusba. Dd úgy gondoltam hallania kell, hogy nem kell neki beleszólni más életébe, és majd ha Cili rám ír, hogy így van akkor elhiszem. Azzal le is tiltott. Cili tud erről.

Cili sokszor nem ír vissza. Sok dolga van. Oké, megszoktam, ez nem zavar. Egy ideig. Csak közbe kommentelget, likeolgat, de nem ír vissza. 3 hónapja nem ír vissza,sokszor meg sem nézi. Számomra ő a legjobb barát, mert tényleg segített, mindenben. De mostmár kezdem úgy érezni, hogy egy idióta vagyok amiért ezt tűröm. Van egy másik profilom. Azon megnéztem ennek a lánynak a profilját(cili barátnője aki rámírt) ma van a szülinapja. Cili egy nagy regényt írt sok közös képpel. Beállította hogy ne lássam. Mivel nem egy helyen lakunk, milliószor ajánlottam fel neki, hogy ha ő szeretne találkozni, akkor én felvonatozok hozzá. De nem. Kicsit úgy érzem magam mintha megcsalt volna(tudom furán hangzik😂).


2018. febr. 17. 22:29
 1/1 anonim válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. Sajnos van olyan hogy a barátok/vagy csak az egyik fél már nem érzik jo magukat a másikkal, nem talalnak kozos temat. Keress uj baratokat. Tudom hulyen hangzik de ez a megoldas hacsak nem tudjatok megbeszelni.
2018. febr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!