Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm igen...

A legjobb barátnőm igen elhanyagol. Mit tegyek? LENT

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőm elhanyagol. Az osztályunkban négyen nagyon jó barátnők vagyunk. Az lb-m a "négyes" közül egy barátnőmmel sokkal többet törödik mint velem. Úgy érzem őket már jobban bír mint engem. Annyira elhanyagol, h minden este ezmiatt sírok... :( Már többször is beszéltünk erről, próbálok vele többet beszélni, de nem törődik velem.


Kérlek segítsetek, hogyan javulhatna meg a kapocsolatunk? (14 vagyok)



2013. febr. 6. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te akarsz vele beszélgetni, de ő nem akar és tényleg velük jobban törődik, akkor hagyd a francba őt. a másik 2 emberrel foglalkozz. Szerintem..
2013. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nem ajánlatosak ezek a hármas, négyes baráti körök, mert szerintem valaki egy kicsit mindig ki fog lógni...

mármint ezt úgy értem, hogy nem lehettek együtt a legjobb barátnők, mert nem lehet úgy mindenkivel megosztani dolgokat az adott időben, mikor az történik veled...nem lehetsz mindegyikükkel egyszerre és van, hogy az egyik a másiknak pl többet elmond, mint a másikoknak...

lehet "régimódi" vagyok...de nálam a legjobb barátság 2 emberből áll...persze nekem is van baráti köröm (4en) akikkel mindig sokat lógok, együtt járunk bulizni, tudnak pár dologról...de olyan jóban, mint a legjobb barátnőmmel, egyikkel sem vagyok

2013. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kata 2000 ***** válasza:

Én is úgy gonolom, mint a második válaszoló.

És ha a barátnőd elhanyagol, tegyél te is úgy, mert lehet egyszer rájön, amikor segítségért siránkozik neked, hogy ő mennyire elhanyagolt téged. Szerintem!

2013. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom :-)
2013. márc. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!