Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van pontosan az NCT...

Hogy van pontosan az NCT csapat? (Kpop)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég talaltam rá erre csapatra és teljea homály van a fejemben. Keresgéltem de pontos leírást nem találtam. Valaki elmagyarázná, hogy az ő csapatuk mégis hogy tevődik össze? Együtt nem is szerepelnek, csak alegységekben ? Meg ez a cserélődöa dolog mégis mit jelent ?

2018. febr. 18. 10:18
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem itt elég jól le van írva :)


[link]

2018. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Az NCT egy igen különleges csapat. Az SM kitalálta, hogy alkot egy olyan bandát amiben folyamatosan váltakoznak a tagok és alegységei lesznek. Eddig az NCT 127, NCT U és NCT Dream debütált, de például az NCT 127-hez is jöttek tagok a debüt óta, vagy mint most is láthatjuk az NCT U-ból volt akit kivettek és volt akit betettek az alegységbe.

Remélem tudtam segíteni:)

2018. febr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor jelenleg pontosan hány tag van ? Ill. Ha valaki már bekerült azt teljesen nem rakják ki csak átteszik más alegységbe ?
2018. márc. 7. 12:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom eddig 18-an vannak (Taeil, Taeyong, Do Young, Ten, Jae Hyun, Winwin, Jungwoo, Lucas, Mark, Johnny, Yuta, Haechan, Renjun, Jeno, Jaemin, Chenle, Jisung),bocsi ha kihagytam valakit ><

És igen ha valaki már banda tag akkor a sub unitok között váltakoznak a tagok. (Pl: ELVILEG Mark már nem tagja a Dream-nek mert elvileg idősebb mint a többi Dream tag de még promotál a NCT U-ban meg a NCT127-ben)

2018. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mark tagja az NCT dreamnek, most volt comebackjük.


Az a lényeg, hogy akárhány tagjuk lehet és őket cserélgetik a sub-unitokban.

Jelenleg 18 tag van, nemrég lett + 3 tagunk (akik nagyon édesek egyébként).

Eredetileg úgy volt hogy lesznek olyan alegységek amik más országokban promotálnak. A Dream és a U ugye szoktak a számaikhoz Kínai verziót is kiadni, de a Bosshoz most nem volt, még a Go-hoz sem.


Elvileg lesz majd egy Japán Unit, remélhetőleg Yutával az élen, de aztán ki tudja mi lesz belőle.

2018. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !!!
2018. márc. 16. 17:40
 7/11 anonim válasza:

Igen, ez először nekem is kicsit nehéz volt. De így néz ki a dolog;


3 alegység van.


NCT U(ez az alegység debütált legelőször): Taeyong, Ten, Jaehyun, Doyoung, Mark, Taeil(+idén a Boss promotálásánál: Lucas, Jungwoo, WinWin)+Kun, aki még nem promotált.


NCT 127: Taeil, Johnny, Taeyong, Yuta, Haechan, Mark, Doyoung, WinWin, Jaehyun


NCT Dream(az összes 18. életévét be nem töltő, bár idén a legtöbbjük 18 lesz): Mark, Haechan, Renjun, Jeno, Jaemin, Jisung, Chenle


Elvileg lesz egy japán, egy kínai, és egy thai alegység is, de ezek csak pletykák.

Ha lesz kínai, akkor elvileg Kun lesz a leader.

2018. márc. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Jövőre fog debütálni az NCT Vision melynek tagjai Kun Lucas Winwin Yanyang Hendery Xiaojun Ten. Ez a kínai alegység

(Ten kakukktojás :'D)

2018. dec. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ten azt hiszem félig kínai :)
2019. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ten kínai származású, de thai nemzetiségű.
2019. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!