Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon felek attól, hogy a...

Nagyon felek attól, hogy a szüleim meghalnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rettegek attól, hogy a szüleim meghalnak. Nem olyan fiatalaok (14 éves lány vagyok) apukam 67 éves (jól tartja magát egészséges 50nek néz ki) anyukám 57 éves ő elégge beteges tavaly volt szívműtété (nem volt súlyos műtét) 28 éve dohányzik (nap egy doboznál többet nem szív el) mostanság nagyon fáradt és ebből kifolyolag néha olyan furcsán viselkedik nem is tudom olyan fura nem rudom leírni neharagudjatok.

Félek hogy árva maradok mit tegyek?

Keresztanyukám van még ő 59 éves jelenleg egészséges régebben volt rengeteg betegsége (epekő egyszer megzúzta a gerincét meg még sorolhatnám)

A válaszokat köszönöm!!!


2018. febr. 18. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel túl sokat, úgysem tudsz mit tenni, nem rajtad múlik. A te személyes jövőddel foglalkozz, azon gondolkodj. Tanuld meg egyedül elvégezni a házimunkát, hogy ha neked kell átvenned a háztartás vezetését tőlük.
2018. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Anya most is olyan furcsa.

2018. febr. 18. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Megertelek. En is mindig ettol rettegtem :( aztan most h tenyleg van baj, bant h akkor miert feltem.


Neked azt tanacsolom szolj apukadnak beezeljektek rola h anyukad furcsan viselkedik, lehet ő is eszre vette. Vagy esetleg karesztanyukadnak. Ők fogjak tudni mit kell tenni. Lehet csak valami bantja.

2018. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!