Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy veglegesíte...

Mit jelent az hogy veglegesítes? Többi lent

Figyelt kérdés
Felmondtam. Aztán vissza mondtam 😂 majd közölték hogy addig maradhatok míg a kolléganőm vissza nem jön táppénzrol. De ő felmondott. Így megkérdeztem a főnököt hogy most akkor maradhatok továbbra is vagy eddig az idő pontig?! Erre ő annyit mondott majd véglegesitjuk. És most nem tudom hogy ez mit akar jelenteni.

2018. febr. 21. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkakörről van szó? Helyettes takarítónő? Nagyon alacsony szinten lehet a szellemi képességed.

A véglegesítés azt jelenti, hogy maradsz cégnél meg nem határozott ideig. Vagy amíg megint nem csiki-csukizol.

2018. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez bármit jelenthet.


Azt is, hogy határozatlan lesz a munkaviszonyod (tehát végleges), de azt is, hogy majd később dönti el a főnök, hogy mi legyen Veled (később véglegesíti a döntését, tehát még nem döntötte el).

2018. febr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!