Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 vagyok és nem lehet barátom...

16 vagyok és nem lehet barátom. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és a NEVELŐ apám tilt mindentől, ami a legrosszabb,hogy a legjobb barátomtól is. Van egy srác akivel szeretjük egymást de nem lehetünk együtt, mivel nem lehet barátom. A legjobb barátomat is azért tiltja,mert neki van barátja 3 hónapja és ő úgy gondolja,hogy én is azért kezdtem el fiúzni mert ő is. Több mint 5 hónapja beszélünk, suliban minden nap találkozunk, de tudjátok,hogy az nem megfelelő hely az ilyesmire. Nagyon idegesít már a dolog, mindig csicskáztatnak itthon, minddent megcsinálok amire kérnek de én nem kapok cserébe semmit. Fogalmam sincs,hogy mit csináljak..
2018. febr. 22. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs igazán szerepe a kérdésben annak hogy a nevelőapád vagy a vér szerinti szülőd. Amikor elkezdenek serdülni a lányok akkor a szülők megpróbálják őket féken tartani, mert saját példájukból tudják hogy mire 16 éves az ember már fűvel-fával baszna amikor csak tehetné, viszont ennyire fiatalon nem biztos hogy gondol a védekezésre, nemi betegségekre, stb..., amellett hogy még képben van a tanulás, továbbtanulás mint véget nem érő kötelesség, és még a tini dackorszak is a határok feszegetésével és egyéb vitákkal. Úgyhogy nem könnyű a helyzete senkinek a korosztályodban, nem vagy akkora kivétel.


Több lehetőséged van, nem biztos hogy mind jó:

- vársz még 1-2 évet mire belátják hogy tényleg elég érett vagy szerintük is a párkapcsolatra

- megpróbálod megbeszélni hogy semmi rovására nem megy az hogy van egy barátod, és be is bizonyítod hogy tényleg (és még teherbe sem esel, és nem is erőlteted előttük az intim dolgok említését)

- titokban csinálod ugyanezt, míg le nem buksz

- a jobban puhítható szülőnél próbálsz érvelni, előny ha ők is csináltak hülyeséget fiatalként és mégis milyen jó ember lett belőlük

2018. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!