Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le a barátom...

Hogyan szoktassam le a barátom a dohányzásról?

Figyelt kérdés
17 éves és egyszerűen nem érti mi bajom van ezzel. Milliószor elmondtam neki, hogy szeretem, és nem akarom, hogy ilyen hülyeségekkel károsítsa saját magát. Mit csináljak vele? Eleve rosszul vagyok attól, ha valaki dohányzik. Nem szeretnék ilyen hülyeség miatt összeveszni vele.
2018. febr. 5. 19:30
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Ha téged ez nagyon zavar, akkor próbálj meg vele "nagyon komolyan" elbeszélgetni, ha egyáltalán nem érdekli, akkor nem tudsz mit csinálni.

Ez az ő döntése.

De próbáld meg, amit írtam.

2018. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeresd és fogadd el ezt a szokását. Tudnád mennyi kapcsolatot láttam ilyen apró hülyeségek miatt elromlani el sem hinnéd.
2018. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 gondolom te is dohányos vagy, vagy extrém elfogadó. nemdohányzóként dohányzóval csókolózni a legundorítóbb dolog a világon. szerintem tisztára nyalni a hamutálat kb hasonló lehet. én biztos hogy nem tudnék hosszú távon kapcsolatban lenni egy dohányossal.


ami meg a kérdést illeti: én a lassú víz partot mos módszerrel szoktattam le első barátomat. finoman piszkáltam, megjegyzéseket tettem (semmi bunkót, csak olyan játékosan szurkálódósakat). végül letette a cigit

2018. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt az első randin nem tudta?
2018. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én, nemdohányzóként eleve nem is kezdek kapcsolatot egy dohányossal.

Tehát már a legelelején ez egy sarkallatosan letisztázandó tényező.

2019. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!